Partnerid

„Paljud inimesed püüavad iga päev toime tulla majandusliku ja sotsiaalse olukorra väljakutsetega, kuid nad ei kipu muresid avalikult välja näitama. Neil tuleb kokku puutuda sotsiaalse tõrjutusega, mis omakorda raskendab nende võimalusi paremaks toimetulekuks.

Selliseid “nähtamatuid” inimesi on tegelikult palju ning nende muredega tuleb tegeleda. See projekt kõnetab meid, sest ka meie puutume kokku ühiskonnagruppidega, kes on suuremate finantsasutuste poolt tõrjutud, kuid vajavad siiski  lahendust.  Loodame, et see ettevõtmine aitab muuta Nähtamatud inimesed ja nende probleemid avalikkusele, institutsioonidele ja regulaatoritele nähtavaks ning püüame neid üheskoos järk-järgult mõista.”

Siim Juks

IPF Digital

IPF Digital AS

Oleme Tallinnas asuva peakorteriga Londoni börsil noteeritud rahvusvahelise ettevõtte IPF Group haru, mis arendab digitaalses keskkonnas pakutavaid finantsteenuseid.

Eestis oleme tuntud kaubamärkide Credit24 ja Creditea all ning oleme turule toonud mugava mobiili-äpi igapäevaste rahaasjade ajamiseks.

Vastutustundliku laenuandjana soovime panustada ühiskonda ning toetada projekte, mis aitavad kaasa suuremale kaasatusele. Oleme liitunud Mitmekesisuse kokkuleppega ning meid on tunnustatud Pere-sõbraliku tööandja tiitliga.

Provident Financial